Πέμπτη, 15 Ιανουαρίου 2015

Ανακοίνωση Διοργάνωσης Μαθηματικών Διαγωνισμών

Ανακοινώνεται ότι το παράρτημα της Ε.Μ.Ε. νομού Πιερίας συνδιοργανώνει τη φετινή σχολική χρόνια με το Παράρτημα Ε.Μ.Ε. νομού Ημαθίας στο νομό μας τον Μαθητικό Διαγωνισμό στα Μαθηματικά "ΚΑΡΑΘΕΟΔΩΡΗΣ" για μαθητές Α΄ Γυμνασίου (που διακρίθηκαν στον προηγούμενο διαγωνισμό ΥΠΑΤΙΑ) παράλληλα με τον 75ο Πανελλήνιο Διαγωνισμό στα Μαθηματικά "ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ".
Και οι δύο διαγωνισμοί θα διεξαχθούν στις 17 Ιανουαρίου 2015 στο 4ο ΓΕΛ Κατερίνης και ώρα 09:00- 12:00 π.μ.
                                                                                                Το Δ.Σ.
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΥΠΑΤΙΑΣ
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
1
ΚΛΙΤΣΙΝΙΚΟΥ
ΕΡΜΙΟΝΗ
ΓΥΜ/ΣΙΟ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
2
ΒΑΣΙΛΕΦ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2Ο  ΓΥΜ/ΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3
ΣΙΩΚΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΕΚΠ/ΚΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΠΛΑΤΩΝ ΕΠΕ
4
ΤΖΗΜΙΚΑ 
ΦΩΤΕΙΝΗ
3Ο  ΓΥΜ/ΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
5
ΜΠΕΙΝΑΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜ/ΣΙΟ
6
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
ΕΚΠ/ΚΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΠΛΑΤΩΝ ΕΠΕ
7
ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ
2Ο  ΓΥΜ/ΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
8
ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΥΜ/ΣΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
9
ΜΠΗΤΟΥ
ΜΑΡΙΑ
2Ο  ΓΥΜ/ΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
10
ΑΝΟΝΕΡ 
ΡΕΖΒΑΝ
2Ο  ΓΥΜ/ΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
11
ΜΗΤΡΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2Ο  ΓΥΜ/ΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
12
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΓΥΜ/ΣΙΟ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
13
ΦΩΤΙΑΔΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
3Ο  ΓΥΜ/ΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
14
ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΑΛΚΗΣΤΙΣ
ΓΥΜ/ΣΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
15
ΓΡΑΒΑΝΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΣ
ΓΥΜ/ΣΙΟ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
16
ΙΑΤΡΟΥ
ΘΟΔΩΡΗΣ
3Ο  ΓΥΜ/ΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
17
ΘΕΟΧΑΡΗ
ΕΙΡΗΝΗ
2Ο  ΓΥΜ/ΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
18
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ
ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ
ΓΥΜ/ΣΙΟ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
19
ΜΠΑΝΤΟΛΑ
ΑΝΝΑ
2Ο  ΓΥΜ/ΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
20
ΜΠΕΗ
ΜΑΡΙΑ
ΓΥΜ/ΣΙΟ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΘΑΛΗ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
1. ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ               4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2. ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ              1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ       ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
4. ΚΑΤΣΑΜΑΓΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ              2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ       5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6. ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ     ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
7. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ              3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
8. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ                          4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
9. ΜΟΥΝΤΕΑΝΟΥ ΕΛΕΝΑ                        5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
10. ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ               5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
11. ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

Α ́ΛΥΚΕΙΟΥ
12. ΑΓΓΕΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                               4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
13. ΒΑΪΝΑ ΠΕΛΑΓΙΑ                                          3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
14. ΖΑΡΩΤΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ                                ΕΚΠ/ΚΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΠΛΑΤΩΝ ΕΠΕ
15. ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ                               2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
16. ΜΕΛΛΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ                                    2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
17. ΝΤΑΟΥΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ           4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
18. ΠΑΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ        2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
19. ΤΖΟΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΩΤΙΟΣ                2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

Β ́ΛΥΚΕΙΟΥ
20. ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                   ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
21. ΚΟΥΛΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                           ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
22. ΚΟΦΟΝΙΚΟΛΑΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ                ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
23. ΛΑΣΚΑΡΕΛΙΑΣ ΒΑΪΟΣ                                  4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
24. ΜΑΝΤΖΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

Γ ́ΛΥΚΕΙΟΥ
25. ΑΤΜΑΤΣΟΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                     4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
26. ΓΙΑΝΝΙΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                             4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
27. ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                           4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
28. ΖΩΓΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ                                          5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
29. ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ                        3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

30. ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                         4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ