Παρασκευή, 25 Σεπτεμβρίου 2015

Πρόσκληση σε βράβευση

Το Παράρτημα Ε.Μ.Ε του νομού Πιερίας έχει την τιμή να σας προσκαλέσει στην τελετή βράβευσης των διακριθέντων μαθητών δημοτικών σχολείων του νομού μας στους διαγωνισμούς:

9ος Μαθητικός Διαγωνισμός στα Μαθηματικά
¨Παιχνίδι και Μαθηματικά¨
&

9ος Μαθητικός Διαγωνισμός στα Μαθηματικά
¨Παιχνίδι και Μαθηματικά¨ (Β΄ Φάση)

Η τελετή θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου 2015 και ώρα 11:30 π.μ. στο Πνευματικό Κέντρο του Δήμου Κατερίνης (Εκάβη).

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΩΝ- ΒΡΑΒΕΥΘΕΝΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ
ΣΤΟΝ 9ο ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ
ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ 2015
ΑΠΟ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ

Α/Α
ΣΧΟΛΕΙΟ
ΤΑΞΗ
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
12/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
Ε
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2
12/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
Ε
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
3
12/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΣΤ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ
ΕΛΕΝΗ
4
12/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΣΤ
ΓΚΙΟΚΜΕΜΑ
ΣΤΕΦΑΝΙΑ
5
12/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΣΤ
ΣΑΜΑΚΟΒΛΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
6
13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ
ΓΑΛΑΝΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
7
13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ
ΚΡΑΓΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
8
13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ
ΜΠΑΛΑΣΑΣ
ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
9
16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε1
ΛΑΜΠΡΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
10
16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε1
ΣΑΒΒΑ
ΔΗΜΗΤΡΑ
11
16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε1
ΣΑΛΜΑΝΛΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
12
16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε1
ΧΑΣΙΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13
16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε2
ΓΚΑΒΑΡΔΙΝΑΣ
ΑΝΤΩΝΗΣ
14
16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε2
ΔΡΟΣΟΥΝΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
15
16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ1
ΓΟΓΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
16
16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ1
ΜΕΣΚΟΥΡΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
17
16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ1
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ
18
16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ2
ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ
19
16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ2
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
20
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
Ε
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΑΝΕΣΤΗΣ
21
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
Ε
ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ
22
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
ΣΤ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
23
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
ΣΤ
ΤΟΛΤΣΗ
ΘΕΩΔΟΡΑ
24
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
Ε
ΝΙΚΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
25
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
Ε
ΤΖΙΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΗΝΕΛΟΠΗ
26
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΣΤ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
27
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΣΤ
ΚΟΥΤΣΟΥΛΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
28
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΣΤ
ΛΙΟΝΤΑ
ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
29
1ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΣΤ
ΜΟΥΧΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΕΤΡΟΣ
30
1ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΣΤ
ΜΠΟΥΣΜΑΛΗ
ΞΑΝΘΗ
31
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
Ε
ΑΧΛΑΤΛΗ
ΕΥΘΑΛΙΑ
32
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
Ε
ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΡΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ
33
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
ΣΤ
ΛΟΥΣΑ
ΚΛΑΙΝΤΙ
34
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
ΣΤ
ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΜΑΡΙΑ
35
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε1
ΑΛΧΑΖΙΔΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
36
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε1
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
37
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε1
ΚΑΛΛΙΦΑΤΙΔΟΥ
ΜΑΡΚΕΛΛΑ
38
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε1
ΚΩΤΙΔΟΥ
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
39
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε2
ΠΑΛΑΚΟΣΕΛΙΤΗΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
40
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε2
ΠΟΥΡΙΚΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
41
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ2
ΣΠΑΝΟΥ
ΜΑΡΙΑ
42
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ2
ΤΣΑΓΓΕΡΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
43
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
Ε1
ΚΑΡΑΚΙΚΕΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
44
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
Ε1
ΦΟΥΦΙ
ΕΙΡΗΝΗ
45
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
Ε2
ΜΥΛΩΝΑ
ΜΑΡΘΑ
46
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
Ε2
ΤΖΙΟΥΚΑ
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
47
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΣΤ1
ΚΑΚΑΛΟΣ
ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ
48
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΣΤ1
ΚΑΜΠΙΣΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
49
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΣΤ2
ΚΟΥΡΙΑΤΗ
ΕΛΕΝΗ
50
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΣΤ2
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΜΑΡΙΑ
51
2ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
Ε
ΚΟΜΨΕΛΙΔΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ
52
2ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
Ε
ΠΑΤΙΝΕΑ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
53
2ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΣΤ
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
54
2ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΣΤ
ΚΑΝΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
55
2ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΣΤ
ΚΟΜΠΑΤΣΙΑΡΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
56
2ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΣΤ
ΜΠΙΛΙΑΔΕΡΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
57
2ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΣΤ
ΤΣΟΛΟΓΙΑΝΝΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
58
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
Ε
ΚΛΗΜΑΤΣΑΚΗ
ΑΡΓΥΡΩ
59
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
Ε
ΤΣΙΑΜΠΑΖΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
60
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
ΣΤ
ΚΕΤΙΚΙΔΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
61
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
ΣΤ
ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΑ
62
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
ΣΤ
ΜΠΡΑΖΝΤΙ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
63
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
ΣΤ
ΝΕΝΤΙΑΛΚΟΦ
ΝΕΝΤΙΑΛΚΟ
64
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
ΣΤ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
65
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
Ε
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
66
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
Ε
ΠΟΛΟΥ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
67
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΣΤ
ΚΟΥΤΣΙΑΔΗ
ΘΕΩΔΟΡΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ
68
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΣΤ
ΠΑΤΣΑ
ΜΑΡΙΑ
69
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΣΤ
ΠΑΤΣΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
70
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΣΤ
ΠΕΠΙΝΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
71
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΣΤ
ΣΠΑΘΑΡΑΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
72
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΣΤ
ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ
ΘΕΩΟΧΑΡΗΣ
73
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΣΤ
ΦΑΡΜΑΚΗ
ΕΛΕΝΗ
74
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΣΤ
ΦΟΥΝΤΑ
ΕΥΓΕΝΙΑ
75
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ1
ΓΚΟΥΤΖΑ
ΧΡΥΣΟΥΛΑ
76
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ1
ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ
77
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ1
ΤΖΑΝΙΔΑΚΗ
ΓΕΩΡΓΙΑ
78
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ1
ΧΕΡΙΑΝΙΔΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
79
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ2
ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
80
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ2
ΤΣΙΤΟΥΡΙΔΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
81
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε1
ΑΔΑΜΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
82
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε1
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
83
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε2
ΒΕΡΓΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ
84
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε2
ΧΑΣΑΠΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
85
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε1
ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
86
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε1
ΜΟΛΟΧΔΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
87
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε1
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
88
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε2
ΠΑΜΠΕΡΗ
ΚΑΣΣΙΑΝΗ
89
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε2
ΤΣΙΩΜΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
90
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ1
ΑΝΔΡΕΟΥ
ΑΘΗΝΑ
91
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ1
ΣΕΪΤΑΝΙΔΟΥ
ΚΟΡΙΝΑ
92
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ2
ΚΑΛΑΤΖΗ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
93
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ2
ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ
94
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ3
ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
95
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ3
ΚΑΡΚΑΛΗΣ
ΠΑΡΗΣ
96
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
ΣΤ
ΒΑΖΑΚΑ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
97
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
ΣΤ
ΣΟΚΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
98
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΙΤΣΑΣ
Ε1
ΚΙΑΦΑΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
99
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΙΤΣΑΣ
Ε1
ΠΑΝΤΖΙΑΛΑ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
100
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΙΤΣΑΣ
Ε1
ΡΕΤΖΙΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
101
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΣΤ1
ΒΥΡΟΥ
ΜΑΡΙΑΝΝΑ
102
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΣΤ1
ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
103
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΣΤ1
ΤΟΚΑ
ΘΕΟΔΩΡΑ
104
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΣΤ2
ΝΤΙΡΜΙΣΙ
ΑΡΤΙΟΛΑ
105
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΣΤ3
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΦΑΝΗ
106
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
Ε
ΣΑΜΟΥΡΙ
ΑΝΤΖΕΑ
107
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΣΤ
ΝΤΟΜΙ
ΙΩΑΝΝΑ
108
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΣΤ
ΣΠΥΡΛΙΔΟΥ
ΑΝΝΑ
109
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
Ε
ΑΛΜΠΑΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
110
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
Ε
ΣΤΑΛΙΚΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
111
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΣΤ2
ΑΪΔΟΝΙΔΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
112
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε2
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΙΑ
113
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ
ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
114
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΣΤ2
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
115
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΣΤ1
ΔΟΥΡΟΥΚΛΑΚΗ
ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
116
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΟΥ
Ε1
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
117
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΟΥ
Ε2
ΚΑΡΑΤΖΑΣ
ΙΟΡΔΑΝΗΣ
118
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΤ
ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΛΕΝΗ
119
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΣΤ2
ΚΙΟΣΕΟΓΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
120
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε1
ΜΗΛΙΟΥ
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
121
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
Ε
ΜΥΛΩΝΑ
ΑΘΗΝΑ
122
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΣΤ2
ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
123
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
Ε
ΣΗΣΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
124
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε2
ΣΙΤΜΑΛΙΔΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
125
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε2
ΣΚΑΝΙΚΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
126
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΤ
ΣΚΕΝΔΡΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
127
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
Ε
ΣΟΥΠΙΑΔΟΥ
ΜΕΤΑΞΙΑ
128
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ
ΦΟΥΣΙ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
129
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗ
ΚΛΑΙΛΙΑ

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΣΤΟΝ 9ο ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ
ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ 2015 (Β΄ ΦΑΣΗ)
ΑΠΟ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ

Α/Α
ΣΧΟΛΕΙΟ
ΤΑΞΗ
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
1ο ΔΣ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
Ε
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΑΝΕΣΤΗΣ
2
16ο ΔΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε
ΔΡΟΣΟΥΝΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
3
9ο ΔΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε
ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4
2ο ΔΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
Ε
ΚΑΡΑΚΙΚΕΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5
ΔΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
Ε
ΚΑΡΑΤΖΑΣ
ΙΟΡΔΑΝΗΣ
6
9ο ΔΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε
ΜΟΛΟΧΙΔΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
7
2ο ΔΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε
ΠΟΥΡΙΚΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8
ΔΣ ΚΑΡΙΤΣΑΣ
Ε
ΡΕΤΖΙΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
9
1ο ΔΣ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
Ε
ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ
10
7ο ΔΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
11
1ο ΔΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΣΤ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
12
2ο ΔΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΣΤ
ΚΑΚΑΛΟΣ
ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ
13
2ο ΔΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΣΤ
ΚΟΥΡΙΑΤΗ
ΕΛΕΝΗ
14
13ο ΔΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ
ΚΡΑΓΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
15
1ο ΔΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΣΤ
ΛΙΟΝΤΑ
ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
16
1ο ΔΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΣΤ
ΜΟΥΧΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΕΤΡΟΣ
17
1ο ΔΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΣΤ
ΜΠΟΥΣΜΑΛΗ
ΞΑΝΘΗ
18
2ο ΔΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΣΤ
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΜΑΡΙΑ
19
ΔΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
ΣΤ
ΣΟΚΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20
2ο  ΔΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ
ΤΣΑΓΓΕΡΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ