Παρασκευή, 13 Μαΐου 2016

ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΣΤΟΝ 10ο ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ 2016

ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΤΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ, ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΕΝΤΡΙΚΩΝ ΕΜΕ 
Το ΔΣ συγχαίρει όλους τους συμμετέχοντες μαθητές στον 10ο ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ  και ιδιαίτερα τους παρακάτω διακριθέντες μαθητές στον διαγωνισμό

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΣΤΟΝ 
10ο ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ
ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ 2016
ΑΠΟ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ

Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΤΜΗΜΑ
1
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ
ΘΕΑΝΩ
14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε1
2
ΚΟΤΣΑΪΛΙΔΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ
14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε1
3
ΔΑΦΝΗΣ 
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε2
4
ΚΟΝΤΣΕ          
ΡΑΦΑΕΛΑ
14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε2
5
ΜΟΣΧΟΣ
ΛΑΖΑΡΟΣ
14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ
6
ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ
7
ΓΚΑΒΑΡΔΙΝΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ
15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε1
8
ΛΟΤΖΑΝΙΩΤΗ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε1
9
ΝΤΕΛΕΖΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε1
10
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε2
11
ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ
ΜΙΧΑΗΛ
15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε2
12
ΔΑΦΝΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ1
13
ΜΑΛΑΜΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ1
14
ΜΙΛΙΟΓΛΟΥ
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ1
15
ΒΕΛΙΤΣΙΑΝΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ2
16
ΚΟΣΜΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΗΛΙΑΝΑ
15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ2
17
ΜΕΛΛΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ2
18
ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ2
19
ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ
16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 
ΣΤ1
20
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ
ΣΟΦΙΑ
16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 
ΣΤ1
21
ΓΚΑΒΑΡΔΙΝΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 
ΣΤ2
22
ΔΡΟΣΟΥΝΗ 
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 
ΣΤ2
23
ΜΑΥΡΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε1
24
ΣΟΥΜΠΑΣΗ
ΧΡΥΣΟΥΛΑ
17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε1
25
SUN
JIABO
17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ1
26
ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ
ΤΡΑΪΑΝΟΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ1
27
ΔΡΑΚΑΛΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε
28
ΖΕΤΤΑ 
ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε
29
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ
ΚΩΣΤΑΝΤΙΑ
18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ
30
ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΤΑΦΡΑΛΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ
31
ΜΠΟΥΛΟΥΣΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ
32
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ
33
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
ΣΤ
34
ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
ΣΤ
35
ΜΕΣΤΡΟΠΙΑΝ 
ΧΡΗΣΤΟΣ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ2
36
ΣΚΛΙΟΠΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ2
37
ΓΛΥΚΟΥ
ΕΥΘΑΛΙΑ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
Ε
38
ΚΑΛΙΑ
ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
Ε
39
ΜΑΣΤΟΡΟΤΑΣΙΟΣ
ΓΕΩΡΙΟΣ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
Ε
40
ΔΟΥΛΤΣΙΝΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
Ε
41
ΜΑΡΙΝΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
Ε
42
ΜΑΡΙΝΙΔΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΣΤ
43
ΝΙΚΑΣ
ΙΑΣΩΝ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΣΤ
44
ΑΓΓΕΛΟΥ
 ΕΥΓΕΝΙΑ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
Ε
45
ΚΑΡΤΑΛΗ 
ΘΩΜΑΗ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
Ε
46
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
ΣΤ
47
ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΡΗΣ 
ΟΡΦΕΑΣ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
ΣΤ
48
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε1
49
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε1
50
ΧΑΝΔΟΛΙΑ 
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε1
51
ΧΟΝΔΟΛΙΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε1
52
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε2
53
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε2
54
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε2
55
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ 
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε2
56
ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ1
57
ΚΑΛΛΙΦΑΤΙΔΟΥ
ΜΑΡΚΕΛΛΑ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ1
58
ΚΑΛΛΙΦΑΤΙΔΟΥ
ΜΑΡΚΕΛΛΑ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ1
59
ΠΑΛΑΙΟΣΕΛΙΤΗΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ2
60
ΠΑΛΑΙΟΣΕΛΙΤΗΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ2
61
ΠΟΥΡΙΚΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ2
62
ΑΒΡΑΑΜ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
Ε1
63
ΤΣΙΜΤΣΙΟΥΔΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
Ε1
64
ΠΑΤΙΝΕΑ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΣΤ1
65
ΤΣΙΑΜΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΣΤ1
66
ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΣΤ2
67
ΜΥΛΩΝΑ
ΜΑΡΘΑ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΣΤ2
68
ΤΖΙΟΥΚΑ 
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΣΤ2
69
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΟΥ
ΟΛΓΑ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΣΤ2
70
ΓΚΟΥΝΤΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
Ε
71
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ
ΜΑΙΡΗ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
Ε
72
ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΣΤ
73
ΠΟΛΟΥ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΣΤ
74
ΧΡΑΠΑΝΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΣΤ
75
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ 
ΜΑΡΙΑ
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε
76
ΝΙΚΟΛΑΚΗ 
ΘΑΛΑΣΣΑ
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε
77
ΓΚΙΡΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
ΡΑΦΑΗΛ
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ
78
ΣΚΑΝΙΚΑΣ 
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ
79
ΙΩΑΝΝΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε1
80
ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε1
81
ΠΑΤΣΙΑ
ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε1
82
ΚΑΡΑΒΕΡΓΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΝΑ
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε2
83
ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε2
84
ΝΤΟΛΑΠΤΣΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε2
85
ΣΑΜΑΚΟΒΛΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε2
86
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε3
87
ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ
ΟΡΕΣΤΗΣ
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε3
88
ΚΙΟΛΕΟΓΛΟΥ
ΝΙΚΟΛΕΤΑ
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ2
89
ΤΣΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ2
90
ΚΕΣΚΙΝΗ
ΜΑΡΙΑΝΝΑ
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε1
91
ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΡΗ
ΓΕΩΡΓΙΑ
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε1
92
ΝΑΤΣΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε2
93
ΡΙΖΟΣ
ΒΙΝΣΕΝΤ-ΣΕΝΤΡΙΚ
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε2
94
ΒΕΛΚΟΒΙΤΣ
ΕΛΕΝΑ
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε3
95
ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ε3
96
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ1
97
ΤΣΑΪΤΟΥΡΙΔΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ1
98
ΣΥΝΟΠΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ2
99
ΧΑΣΑΠΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤ2
100
ΒΑΣΤΑΖΟΥ
ΜΕΤΑΞΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Ε
101
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Ε
102
ΖΕΡΒΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΤ
103
ΚΑΤΣΑΒΟΣ
ΘΩΜΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΤ
104
ΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
Ε
105
ΣΟΚΑ
ΜΑΡΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
Ε
106
ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
ΣΤ
107
ΘΕΟΧΑΡΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
ΣΤ
108
ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ
ΡΑΦΑΕΛΑ - ΜΑΡΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΑΦΟΥ- ΕΞΟΧΗΣ
Ε
109
ΖΩΓΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΑΦΟΥ- ΕΞΟΧΗΣ
Ε
110
ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΟΥ
ΑΡΧΟΝΤΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΑΦΟΥ- ΕΞΟΧΗΣ
ΣΤ
111
ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΑΦΟΥ- ΕΞΟΧΗΣ
ΣΤ
112
ΤΣΑΠΡΑΝΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΑΦΟΥ- ΕΞΟΧΗΣ
ΣΤ
113
ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ
ΑΝΝΑ-ΜΑΡ.
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΙΤΣΑΣ
Ε
114
ΜΠΕΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΙΤΣΑΣ
Ε
115
ΔΑΛΑΜΗΤΡΑΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΣΤ
116
ΜΠΕΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΣΤ
117
ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΟΥ
Ε1
118
ΜΠΕΪΝΟΓΛΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΟΥ
Ε1
119
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΟΥ
Ε2
120
ΣΑΒΒΙΔΗΣ
ΘΕΟΧΑΡΗΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΟΥ
Ε2
121
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΣΤ1
122
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΣΤ1
123
ΑΡΣΕΝΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΣΤ2
124
ΚΑΡΑΤΖΑΣ
ΙΟΡΔΑΝΗΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΣΤ2
125
ΚΥΡΑΪΛΙΔΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΣΤ2
126
ΓΚΟΥΤΖΑ 
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
Ε
127
ΜΠΑΙΡΑΜΙ
ΕΡΒΙΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
Ε
128
ΣΗΣΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΤ
129
ΣΟΥΠΙΆΔΟΥ 
ΜΕΤΑΞΊΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΤ
130
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
Ε1
131
ΛΙΟΝΤΑ ΖΑΛΙΚΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
Ε1
132
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
Ε2
133
ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ
ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
Ε2
134
ΛΟΙΖΙΔΟΥ
ΟΛΓΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΣΤ1
135
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ
ΓΑΛΗΝΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΣΤ1
136
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΛΕΞΙΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΣΤ2
137
ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ
Ε
138
ΚΟΥΜΙΏΤΗ
ΑΡΤΕΜΙΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ
Ε
139
ΤΖΟΒΑΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ
Ε
140
ΦΤΕΡΓΙΩΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ
Ε
141
ΚΑΡΑΤΖΟΥΛΗ
ΕΛΕΝΗ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ
ΣΤ
142
ΚΑΤΣΑΡΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ
ΣΤ
143
ΚΟΝΤΟΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ
ΣΤ
144
ΠΟΥΡΙΚΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ
ΣΤ

και τους εύχεται καλή επιτυχία στη β΄ φάση του διαγωνισμού!

Παρακαλούμε την Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Πιερίας να μεριμνήσει ώστε να ενημερωθούν τα Δημοτικά Σχολεία της Πιερίας για τους διακριθέντες μαθητές τους και ότι η επόμενη (β΄) φάση του Διαγωνισμού θα διεξαχθεί το Σάββατο 14 Μαΐου 2016 στο 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (Αριστοτέλους 2, στον πεζοδρομο) και ώρα 09:00 π.μ.  
                                                                                          
Tο Δ.Σ.